bm_oplot (bm_oplot) wrote,
bm_oplot
bm_oplot

Опасная правда.......

Блогер Диана Михайлова, известная своей антиукраинской позицией, разместила у себя в блоге статью Военный космос Украины (часть 2).

Это русскоязычный перевод статьи ВІЙСЬКОВИЙ КОСМОС УКРАЇНИ (ЧАСТИНА 2) , которая была опубликована на украинском ресурсе http://mil.in.ua/

Самое интересное, что в украинском первоисточнике есть упоминания о полете разведывательных спутников над районом , где находиться Калиновский арсенал (на котором в этом году произошел масштабный пожар):
"Як приклад можна привести інтерв’ю Начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженко, що до вибухів на арсеналі в Калинівці: «У мене є відчуття, що це диверсія. Є багато ознак, які про це свідчать. Наприклад, пошкодження системи зв’язку. Це випадковість? Можливо. Через, можливо, якісь ремонтні роботи. Пошкодження системи енергозабезпечення. Вінницю на годину відключили від світла, якраз перед аварією. Відсутність зв’язку в деяких силових структурах. Я зараз не буду називати, в яких саме, тому що це є предметом розслідування. Поява космічних апаратів, супутників до події, під час події і після неї»**

Багато журналістів та звичайних користувачів соцмереж, не розуміючи як працює система розвідки держави, висміяли начальника Генерального штабу – сприйнявши його слова за натяк на можливу диверсію з самого космічного апарату (!). І виявлення космічного апарату військовослужбовцями частини візуально (!).

Насправді ж малась на увазі інформація про рух російських розвідувальних супутників над районом, де знаходиться кланівський арсенал – саме підвищений інтерес ворожої розвідки до цього району (до вибуху), являється непрямим доказом версії про диверсію."


Так же был абзац об попытке обвинить Украину в уничтожении малайзийского Боинга МН17: "Цікавий факт: дані РЛС 5Н86, що відслідковувала траєкторію польотів російських супутників навіть допомогли спростувати одну з версій звинуваченнь Росії, у причетності України до знищення малайзійського Боїнгу (рейс МН17).

Російська сторона звинуватила Україну, і як доказ привела ніби то знімок розвідувального супутника, на якому видно український винищувач, що випустив ракету по цивільному літаку (!).
Представники Західного центру радіотехнічного спостереження  встановили, і зафіксували, що під  час аварії літака, російських розвідувальних супутників не було над районом, де трапилась подія****"


Диана Михайлова, которая разместила эту статью, почему то убрала из текста упоминания о спутнике над Калиновским арсеналом до аварии, и о поддельной фотографии украинского истребителя, который якобы уничтожил малайзийский самолет!

Вот такая она правда по российски - есть информация, которую они бояться показать людям!!!!

П.С Для тех кому интересно, первоисточник здесь: ВІЙСЬКОВИЙ КОСМОС УКРАЇНИ (ЧАСТИНА 2)
Tags: ДКАУ, Информвойна
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments